Гласуване за "Спортен талант на публиката" 2017

от 28.04.2017 г. до 14.05.2017 г.
Гласуването приключи!
Кандидатът, получил най-много гласове, ще получи финансиране за своя проект от Еврофутбол.
Правилата за участие можете да видите тук
Възможно е линкът в потвърждаващия мейл да е в папка "Спам".
ПОБЕДИТЕЛИ
Спорт Участник Населено място Възраст Повече
Плуване Тодор Тодоров Бургас 15 детайли
Триатлон Александър Сръндев София 19 детайли
 
ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ
Спорт Участник Населено място Възраст Повече
Академично гребане Борис Йотов Горна Малина 21 детайли
Академично гребане Мартин Вълев София 17 детайли
Бадминтон Даниел Николов Хасково 19 детайли
Бадминтон Иван Атанасов Първомай 24 детайли
Бадминтон Михаела Чепишева Първомай 12 детайли
Бадминтон Христомира Поповска Първомайци 16 детайли
Борба класически стил Теодор Русев Бургас 16 детайли
Ветроходство Виктор Кателиев Варна 10 детайли
Ветроходство Владимир Костов Варна 10 детайли
Ветроходство Георги Менчев Несебър 19 детайли
Ветроходство Иван Иванов Черноморец 20 детайли
Ветроходство Иво Филчев Варна 16 детайли
Ветроходство Калина Маринова Варна 16 детайли
Ветроходство Катрин Събева Бургас 15 детайли
Ветроходство Любен Тенекеджиев Бургас 17 детайли
Ветроходство Мариела Николова Варна 19 детайли
Ветроходство Марина Димитрова Созопол 19 детайли
Ветроходство Марио Трифонов Сливен 21 детайли
Ветроходство Радослав Гавраилов Варна 14 детайли
Ветроходство Стамо Тенев Созопол 15 детайли
Джудо Гергана Илиева Пловдив 17 детайли
Джудо, самбо, сумо Виолета Генчева София 24 детайли
Кану-каяк Вилиян Бъчваров Русе 22 детайли
Кану-каяк Емил Банков Асеновград 18 детайли
Карате Борис Нондов Димитровград 17 детайли
Карате Мария Филипова Пловдив 15 детайли
Карате Радослав Вакарелов София 15 детайли
Каяк Георги Стойчев София 23 детайли
Каяк Кристиян Душев Пловдив 25 детайли
Кикбокс Горяна Стоева Хасково 16 детайли
Конен спорт - обездка и прескачане на препятствия Красина Кръстева София 19 детайли
Лека атлетика Денис Димитров Монтана 23 детайли
Лека атлетика Диляна Йоргачкова Стара Загора 18 детайли
Лека атлетика Иво Балабанов Благоевград 20 детайли
Лека атлетика Михаил Михалев Добрич 18 детайли
Лека атлетика Нелина Стоева Смолян 18 детайли
Лека атлетика Николай Николов Пловдив 20 детайли
Лека атлетика Петър Пеев София 20 детайли
Лека атлетика Пламена Донева Стара Загора 15 детайли
Лека атлетика Полин Митова Айтос 23 детайли
Лека атлетика Радин Вълчев Пловдив 16 детайли
Лека атлетика Радосвета Симеонова Добрич 23 детайли
Лека атлетика Рая Лалова Мездра 16 детайли
Лека атлетика Спасимир Делибашев Пловдив 20 детайли
Лека атлетика Стефан Стефанов Стара Загора 17 детайли
Лека атлетика, многобой Генади Маринов Русе 17 детайли
Маунтинбайк Гавраил Стефанов Габрово 15 детайли
Маунтинбайк Марио Велев София 19 детайли
Модерен петобой Явор Пешлеевски София 20 детайли
Мотоциклетизъм на писта Петър Въжаров Самоков 24 детайли
Плуване Ивета Андреева Пловдив 15 детайли
Плуване Калоян Левтеров София 14 детайли
Плуване Лилян Лазаров София 16 детайли
Плуване Никола Саватинов Пловдив 15 детайли
Плуване Павел Банчев Плевен 15 детайли
Плуване Тодор Тодоров Бургас 15 детайли
Сноуборд Георги Налбантов Чепеларе 22 детайли
Спортна акробатика Теодора Георгиева Бургас 10 детайли
Спортна акробатика Теодора Кръстева Бургас 14 детайли
Спортна стрелба Пламен Емилов Желязно 16 детайли
Спортни танци - двойка Денис Иванов София 15 детайли
Спортни танци - двойка Ксандриния Капелова Велико Търново 13 детайли
Спортни танци - двойка Мартин Славоев София 13 детайли
Спортни танци - двойка Христина Иванова София 15 детайли
Спортни танци двойки Петер Спасов Пловдив 19 детайли
Стрелба с лък Борис Василев Стара Загора 10 детайли
Стрелба с лък Симона Костадинова Стара Загора 11 детайли
Сумо Иван Пановски Хисар 22 детайли
Таекуондо WTF Емилия Тасева Бургас 15 детайли
Таекуондо WTF Калоян Кръстев София 9 детайли
Таекуондо WTF Луиза Захариева Дупница 15 детайли
Тенис Денислава Глушкова София 13 детайли
Тенис Михаела Йорданова Добрич 12 детайли
Тенис Розалина Юсева София 16 детайли
Тенис на маса Мартин Петров Монтана 14 детайли
Триатлон Александър Сръндев София 19 детайли
Триатлон Велизар Велизаров Русе 18 детайли
Фехтовка Дария Анастасова София 15 детайли
Фехтовка Тодор Стойчев София 13 детайли
Фигурно пързаляне Елиза Панчева София 14 детайли
Шахмат Виктория Радева Пловдив 15 детайли
Шахмат Момчил Петков Добрич 11 детайли
Шахмат Надя Тончева София 11 детайли
Шорттрек Любомир Калчев София 13 детайли